info@iskapisi.net

0 850 650 0 454

Firma Bilgileri

ORSAN TİCARİ ARAÇ SİSTEMLERİ

Kayıt Tarihi: 17.04.2018

Son Giriş Tarihi: 17.04.2018

ORSAN TİCARİ ARAÇ SİSTEMLERİ
Firma Bilgileri

Üyelik Durumu: Onaylı

Yetkili Adı Soyadı: Melek RECEPOĞLU

Firma E-Mail: melek.recepoglu@orsantr.com

Web Adresi: http://www.orsantr.com

Sektör: Otomotiv

Şehir: Tekirdağ

Telefon: 02826818400

Fax:

Cep Telefon:

Çalışan Sayısı: 250

Firma Açıklama

Orsan 1970`li yılların hemen başında Türkiye sanayisinde makine yedek parçaları üretmek amacı ile rahmetli Abdülkadir Orman tarafından kurulmuştur.


Kuruluşundan kısa süre sonra kalitesi ve iş kabiliyetleri ile yeni gelişmekte olan Türk otomotiv sektöründe yerini hemen almıştır. Aynı zamanda özellikle fren ekipmanları üretimi alanında faaliyetlerini uzmanlaşarak arttırmıştır.


90`lı yıllarda fren ekipmanları üretimi konusunda dünya pazarında önemli partnerler ile ortaklık yapan Orsan, bu süreç içersinde Çorlu fabrikasının temellerini atmış ve üretimini İstanbul`dan Çorlu`daki yeni fabrikasına taşımıştır.
Çorlu fabrikasında, ana faaliyet konularına fren körükleri üretiminin yanı sıra fren hava tüplerini de dahil ederek ürün çeşitliliğini daha da geliştirmiştir.


Fabrika yatırımlarını kısa süre önce tamamlamış olan Orsan, 12.000 m² kapalı üretim alanı, toplamda 22.000 m² alana sahip Çorlu tesislerinde fren körükleri ve fren hava tüpleri konusunda üretiminin %50`sini ihracat yapan Türk sanayisinde önemli bir tesistir.


Zaman içerisinde üretimini, kalite standartları ve kalite yönetim sistemleri ile geliştirerek, yeni modern üretim metotlarını uygulayarak aynı zamanda Arge yatırımlarını da tamamlamış olarak bütün ürün testleri ve tasarımını kendi bünyesinde yapabilmektedir.


Bugün Orsan, 40 yılı aşkın süredir, müşteri memnuniyetinin haklı gururu içersinde yönetim kurulu başkanı Fikret Orman, üyeleri Ümit Orman ve Kısmet Orman ile önümüzdeki yıllara da güvenle bakmaya devam etmektedir.

 

Firma Aday İlanları
Firma İş İlanları